Wystawa "W obiektywie Bogusława Szybkowskiego"

Zapraszamy do zwiedzania najnowszej wystawy

Czytelnia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Prudniku serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy pod tytułem "W OBIEKTYWIE BOGUSŁAWA SZYBKOWSKIEGO"

Bogusław Szybkowski całym swym życiem związany jest ze Śląskiem Opolskim. Urodził się w Głuchołazach, dzieciństwo i młodość spędził w Prudniku, a od 1965 roku mieszka w Opolu.

W kręgu jego - bardzo różnych i ciekawych - zainteresowań zawsze była fotografia artystyczna i jej dzieje. Zdjęcia prezentowane na wystawie przenoszą widza z szarej miejskiej przestrzeni do magicznego i barwnego świata przyrody, część wykonana została techniką podczerwieni.

Wystawa składa się z 23 plansz (w tym, dwie informacyjne o autorze) formatu 70x100 i będzie prezentowana do końca lipca.

Serdecznie polecamy