Relacja ze spotkania

05.10.2017 roku w Bibliotece Publicznej w Prudniku odbyło się spotkanie autorskie z Panią Hanną Cygler, znakomitą pisarką i tłumaczką, autorką 18 książek z zakresu literatury obyczajowej.

Nasz gość w bardzo interesujący sposób nakreślił główne nurty w swojej pisarskiej pracy. Pani Hanna opowiedziała wiele o warsztacie i przygotowaniach do pisania nowych powieści. Frekwencja spotkania była satyfakcjonująca, widzowie z wielką atencją słuchali o tajnikach tworzenia literatury obyczajowej, często zwanej też kobiecą. Rozmowę z autorką prowadziła Pani Lidia Ossolińska, pracownik Naszej Biblioteki. Na koniec oprócz autografów oraz dedykacji odbyła się obowiązkowa sesja zdjęciowa z Hanną Cygler. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Prudniku.