Spotkanie autorskie, 16.05.2023 r.

Fotorelacja

Fotorelacja z wczorajszego spotkania autorskiego z Beatą Dżon-Ozimek i Michałem Olszewskim - autorami książki "Ptaki krzyczą nieustannie : Historia Günthera Niethammera, esesmana i ornitologa z Auschwitz"

Po powitaniu gości i uczestników spotkania przez Izabelę Mazur - kierownika ds Bibliotek POKiBP oraz wstępie historycznym zaprezentowanym przez Łukasza Kluza, autorzy książki ""Ptaki krzyczą nieustannie : Historia Günthera Niethammera, esesmana i ornitologa z Auschwitz" w pasjonujący i niezwykle interesujący sposób opowiedzieli o inspiracjach do stworzenia dzieła, kwerendach i poszukiwaniach materiałów oraz, a może przede wszystkim, o kontrowersjach wokół głównego bohatera publikacji.

Niezwykle cieszy Nas interakcja w jaką z autorami weszli uczestnicy spotkania, poprzez interesujące pytania i dyskusję.

Lecz nade wszystko jesteśmy niezwykle wdzięczni i ogromnie szczęśliwi z tak dużej frekwencji podczas wczorajszego spotkania ❤️❤️❤️