Wystawa "Poczta Podziemna"

Czytelnia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Prudniku

serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy pt.

"Poczta Podziemna''.

,,Ekspozycja została przygotowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN we Wrocławiu – Delegatura w Opolu w ramach ogólnopolskiego projektu IPN – Rok Kultury Niezależnej. Tematyka wystawy obejmuje znaczki, stemple, koperty oraz kartki pocztowe, związane z działaniami opozycji demokratycznej przed rokiem 1989, ze szczególnym uwzględnieniem lat 80."

źródło:www.ipn.gov.pl

Wystawa jest prezentowana od 6 grudnia 2018 do 15 stycznia 2019 roku w budynku Biblioteki Publicznej w Prudniku, ul.Mickiewicza 1.

Serdecznie zapraszamy !