11.12.2023 r.

Uwaga młodzieży !

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sobanią ?

Sportowiec, biegacz i pisarz odwiedzi Naszą Bibliotekę w poniedziałek, 11.12.2023 r. o godzinie 10:00 ‼️‼️

Grupy szkolne prosimy o zapisy pod numerem telefonu 77 436 27 60 ?☎️?

#OpolskiedlaMłodzieży

Stowarzyszenie "Europa Iuvenis"

Województwo Opolskie

Aktualizacja:

Spotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią za Nami

Uczestniczyli w nim uczniowie:

- Zespołu Szkół Medycznych w Prudniku (opiekunowie: Anna Grembowska, Sylwia Rolle, Anna Matyjasik, Patrycja Kleszno)

- Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Prudniku (opiekunowie: Adriana Trzyna, Jadwiga Trinczek, Alicja Okońska, Małgorzata Szczepańska)

- Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Prudniku (opiekunowie: Marta Niedojadło, Agnieszka Kucharczyk).

Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Opolskie dla młodzieży na 25 lat obrony Województwa Opolskiego" przy współpracy ze Stowarzyszenie "Europa Iuvenis" (koordynator: Magdalena Lenartowicz) oraz Województwo Opolskie.

Realizacja projektu nie miałaby miejsca bez zaangażowania inicjatywnej grupy młodzieży w skład której weszli: Patryk Kostruch, Filip Michalec, Monika Pawlicka, Miłosz Krupiński oraz Patrycja Mazur ? ? ?