Kryminalne spotkania autorskie

Serdecznie zapraszamy na październikowe spotkania z Olgą Rudnicką i Markiem Krajewskim

W ramach akcji czytelniczej ,,Pisarz w Trasie'' - projekt Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu z koalicją bibliotek opolskich pełniących zadania powiatowe - Biblioteka Publiczna w Prudniku organizuje w październiku dwa spotkania autorskie.

Pierwsze z panią Olgą Rudnicką - 3 października 2018 r. o godz. 16.30.

Drugie z panem Markiem Krajewskim - 19 października o godz. 17.00.

Spotkania autorskie odbędą się w sali kameralnej Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku przy ulicy Kościuszki 1 A.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu ,,Partnerstwo dla książki''.

Zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrego kryminału do udziału w spotkaniach autorskich!

Kierownik d/s Biblioteki POKiBP w Prudniku

Izabela Mazur