Dział Multimedialny zaprasza do korzystania z Czytaka

Dodano: 23.03.2016

W związku z podjęciem współpracy przez Naszą Bibliotekę ze Stowarzyszeniem LARIX, Dział Multimedialny zaprasza do korzystania z Czytaka - urządzenia czytającego książki osobom niewidomym i słabowidzącym.

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dodano: 01.03.2016

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zapraszamy serdecznie do Naszej Biblioteki na okolicznościową wystawę, którą można podziwiać w dniach 01.03. - 31.03.2016 r.

ROZPOCZĘŁY SIĘ FERIE W BIBLIOTECE :)

Dodano: 04.02.2016

PRZYGOTOWALIŚMY MNÓSTWO ATRAKCJI I KONKURSÓW Z NAGRODAMI SERDECZNIE ZAPRASZAMY

PLAN FERII ZIMOWYCH W BIBLIOTECE

Dodano: 08.01.2016

Czytaj i graj razem z nami - serdecznie zapraszamy.

Tytuł Laureata w I edycji konkursu akcji "Czytam Polskie"

Dodano: 03.01.2016

Nie żyje Jan Góra

Dodano: 21.12.2015

Nie żyje dominikanin ojciec Jan Góra. Jeden z najsławniejszych prudniczan zmarł dziś w Poznaniu. Miał 67 lat.

Spotkanie z poetką

Dodano: 04.12.2015

W piątek 04.12.2015 roku w Naszej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z poetką Tamarą Mariolą Tarasek.

nowe audiobooki

Dodano: 17.10.2015

Dział Multimedialny zaprasza do korzystania z audiobooków.

iBuk - libra - informacje

Dodano: 22.05.2015

Zapraszamy do korzystania z wirtualnej platformy IBUK Libra

GO GO GO_PRO! - Biblioteki Publiczne Jako Gminne Ośrodki Programowania

Dodano: 23.04.2015

Jest to projekt, który ma na celu promowanie idei przekształcania bibliotek publicznych w nowoczesne ośrodki edukacji pozaformalnej kształcące dzieci i młodzieży w zakresie nauki programowania i rozwoju kompetencji informacyjno - komunikacyjnych.

Nowe audiobooki

Dodano: 22.04.2015

Dostępne są już nowe audiobooki oraz filmy DVD, które można wypożyczyć w Dziale Multimedialnym Naszej Biblioteki

Tydzień e-książki z IBUK LIBRA

Dodano: 23.02.2015

okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki (1-7 marca 2015r.) wydawnictwo PWN w ramach czytelni IBUK LIBRA przygotował dla biblioteki czytelników niespodziankę.